ثبت نام  ورود به حساب کاربری
 ۰۲۶۳۶۶46866 - ۰۲۶۳۶۶43737 |   _  | info@karajparsclinic.com
بخش لیزر :
کلینیک پارس ,مرکز لیزر در کرج ,مرکز لیزر در فردیس ,مرکز لیزر در ملارد ,بهترین مرکز لیزردر کرج,بهترین مرکز لیزر در فردیس,بهترین مرکز لیزر در ملارد,اپوجی پلاس سایناشور آمریکا,رفع موهای زائد
کلینیک لیزر پارس:

اهداف:کلیه اعضای این گروه خود را متعهد به حرکت در جهت رشد و تعالی و ارتقا کیفیت درمانی می دانند و در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد.

  • یکی از روش‌ های دائمی از بین بردن موهای زائد بدن لیزرمی باشد. توجه داشته باشید استفاده از روش هایی مانند ژیلت برای حذف موهای زائد روشی موقت می باشد ودربرخی از نواحی بدن باعث تیرگی می شود. اما لیزر موهای زائد یک روش با ماندگاری طولانی مدت می باشد که حداقل در ۶ جلسه ۹۰٪ موهای زائد شما را از بین می برد. عملکرد لیزر موهای زائد به این گونه می باشد که نور دستگاه لیزر هر تار مویی که به رنگ تیره باشد را با حرارت می سوزاند .سوزاندن موهای تیره باعث آسیب زدن به فولیکول مو می شود و موهای بدن طور کامل از بین می‌روند.


  • دستگاه لیزر سایناشور چگونه عمل می کنند وچه کاربردی دارند؟

در طول جلسه لیزر، پرتوی نور با انرژی زیاد از سطح پوست عبور می‏ کند و توسط ریشه مو جذب می ‏گردد. انرژی نور به طور انتخابی توسط فولیکول‏ های رنگدانه مو جذب می ‏شود. فولیکول‏‏ هایی که در مرحله رشد فعال هستند بهترین جذب را دارند. این لیزر با دو طول موج متفاوت برای انواع تایپ پوستی و رنگ موهای مختلف کاربرد دارد.که ویژگی طول موها علاوه ‏بر از بین بردن موهای زائد در طولانی مدت ضایعات رنگی و لک ‏ها را کمتر می‏ کند و برای پوست‏ های تیره ‏تر ویژگی ‏های آن درمان رگ‏های عنکبوتی (ضایعات عروقی) است

مزایای سایناشور چیست؟

  • . از نظر مراجعه کنندگان این است که بسیار کمتر دردناک می‏ باشد.
  • . سیستم خنک ‏کننده همزمان دستگاه به ملتهب نشدن پوست بسیار کمک می‏ کند. این جریان هوای سرد باعث افزایش راحتی مراجعه‏ کننده در طول درمان می‏ شود. در نهایت بعد از جلسات پوستی با   لطافت و صاف خواهید داشت.
    • . پرتوی لیزر سایناشور مستقیما فولیکول مو را هدف قرار می ‏دهد و از بین می ‏برد. این لیزر برای تمامی نواحی بدن از قبیل کل صورت، زیربغل، دست، پا، کمر، بیکینی، بالاتنه و … به کار می‏ رود.

. دستگاه سایناشور به هیچ ‏گونه مواد مصرفی نیاز ندارد.

به‌ طور کلی می‌توان خدمات مختلفی که در مراکز لیزر انجام می‌گیرد را در دو دسته طبقه‌بندی کرد : خدمات زیبایی و خدمات درمانی.

خدمات بخش لیزر کلینیک پارس :

_ درمانی :

. رفع موهای زائد

_ زیبایی :

. لایه برداری و جوان سازی با میکرودرم

. خال برداری با لیزر

. رفع چین و چرک با بوتاکس

. تزریق ژل کرایو

  • . سرمادرمانی رفع زگیل
  • . مزوتراپی

شماره تماس جهت نوبت دهی و مشاوره :

3667789